Avni Göldağı

0 %
Avni Göldağı
Sosyal Medya Uzmanı
Yazılım Uzmanı
İş İnsanı
 • Ülke:
  Türkiye
 • Şehir:
  İstanbul
 • Yaş:
  33
Türkçe
İngilizce
Rusça
Sosyal Medya
Yazılım
Menajerlik
Editörlük
İçerik Yönetimi
 • Sosyal Medya
 • Yazılım
 • Menajerlik
 • Editörlük
 • İçerik Yönetimi

Avni Göldağı Kimdir

Eylül 24, 2020

Avni Göldağı Kimdir?

Avni Göldağı aslen Kilislidir. 33 yaşında olan sosyal medya uzmanı İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Halen İstanbul’da yaşamını sürdürür. Göldağı, kendini kreatif dijital içerik üreticisi şeklinde tanımlar. Sosyal medya ile alakalı olarak çalışmalarını sürdüren Avni Göldağı bu konuda pek çok başarılı işe imza atmıştır. Sosyal medya ve yazılım alanında kaliteli işleri ile adından söz ettiren Avni Göldağı günümüzde genç yaşında sektörde tanınır isimlerden biri olmayı başarmıştır.

Avni Göldağı, başarılı bir sosyal medya uzmanıdır. Genç yaşında başarılı bir girişimci olmayı başaran Göldağı disiplinli ve titiz çalışmaları ile sektörde tercih edilen isimlerden biridir. Bunun yanında Sosyal medyanın etkin kullanımı ile ilgili eğitimler verir. Sosyal medyanın profesyonel ve etkin bir şekilde kullanılması adına iyileştirme çalışmaları yapması ile de bilinir. Başarıları ve titiz tutumu sebebiyle sektörde görüşlerine değer verilen isimlerden biridir.

Profesyonel Sosyal Medya Uzmanı Avni Göldağı

Avni Göldağı sosyal medya alanında vermiş olduğu profesyonel hizmetler ile bilinen genç girişimcilerden biridir. Bu alanda görüşlerini her zaman en iyi şekilde dile getirir. Bunun yanında günümüzde tanınan bir çok fenomen ve ünlünün de sosyal medya ile alakalı çalışmalarını yürütür.

Avni Göldağı, markaların ve kişilerin bilinirliğinin artırılması ile ilgili çeşitli çalışmalar yürütür. Bu bağlamda çeşitli stratejiler geliştirerek çeşitli içeriklerin oluşturulmasını sağlar. Avni Göldağı’nın başarısının sırrı her zaman özgün ve kişisel tarzı ile çalışmalarını yürütmesidir. Bu sayede sosyal medya kullanıcıları kısa sürede istedikleri hedefe ulaşabilirler.

Sosyal medyanın tüm inceliklerine hakim olan Göldağı, çalışmalarında engin bilgi birikimi ile hareket eder. Araştırmacı yönünün kuvvetli olması nedeniyle de çalışmalarını araştırmaların ışığında yürütür. Çeşitli sosyal medya mecralarının algoritmalarının geliştirilmesi adına çeşitli çalışmaları da bulunur.

Başarılı Girişimleri ile Göz Dolduran Genç Girişimci

Avni Göldağı e-ticaret ve dijital pazarlama alanında yapmış olduğu çeşitli çalışmalar ile de bilinir. Satış stratejilerinin geliştirilmesi ile ilgili çalışmalar yapar. Göldağı, sektörün durmak bilmeyen yeniliklerine karşı her zaman geride kalmayarak yenilikçi çalışmalar ortaya koyar. Yeniliklere açık olması nedeniyle her zaman hızlı bir şekilde adaptasyon sağlayarak projelerini bir sistem dahilinde yürütür.

Yaptığı her işin gerekliliklerini yerine getiren Göldağı, menajerlik çalışmalarında da son derece titizdir. Yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmesi ile başarı basamaklarını teker teker çıkar. İşini seven ve disiplinli şekilde çalışmalarını sürdüren Avni Göldağı iş hacmini genişletmek ve başarılarına bir yenisini daha eklemek adına çalışmalarını sürdürür.

Avni Göldağı, genç yaşına rağmen sektördeki tecrübeleri ile sosyal medya ve yazılım alanında çalışmalarını sürdürürken bilgilerini genç nesle aktarmayı da sürdürür. Alçak gönüllü tavırları nedeniyle bu mecrada saygı duyulan ve sözlerine önem verilen bir girişimcidir. Sosyal medyadan da zaman zaman görüşlerini dile getiren Göldağı fikirlerine önem verildiğinin bilinci ile açıklamalar da bulunur. www.avnigoldagi.com sitesinden Avni Göldağı’nın çalışmalarını inceleyebilirsiniz.

Posted in PortfolyoTags:
Write a comment