Avni Göldağı

0 %
Avni Göldağı
Sosyal Medya Uzmanı
Yazılım Uzmanı
İş İnsanı
 • Ülke:
  Türkiye
 • Şehir:
  İstanbul
 • Yaş:
  33
Türkçe
İngilizce
Rusça
Sosyal Medya
Yazılım
Menajerlik
Editörlük
İçerik Yönetimi
 • Sosyal Medya
 • Yazılım
 • Menajerlik
 • Editörlük
 • İçerik Yönetimi

Yazılım Geliştirme

Eylül 24, 2020

Yazılım Geliştirme Uzmanı Avni Göldağı

Profesyonel yazılım geliştirme uzmanlığı hizmetini sosyal medya platformlarına karşı en iyi markalaşmış bir şekilde tanıtmayı başarır. Genel olarak daha çok menajerlik ve sosyal medya uzmanlığı, tanıtımını yapacağınız ürünün marka bilinirliğini artırmak amacıyla hem kampanya hem de haberlerin daha kolay bir yöntemle duyurulmasını sağlayan dijital pazarlama yöntemidir. Dünya genelinde pek çok kişi aktif bir halde bu yöntemi tercih edip kullanabiliyor. Sosyal medya platformu sayesinde gelen yorum  eleştiri ve beğeni gibi daha pek çok bilgiler hakkında en iyi şekilde bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Sosyal Medya Platformlarında Hizmet ya da Ürünlerin Pazarlanması İçin Neler Gereklidir?

 • Müşterilerin özgüvenini kazanma gibi birçok konularda başka diğer firmalardan bir tık daha önde olma imkanına sahip olabilirsiniz.
 • Müşterilerin kafasında yer eden soru işaretlerine karşı daha iyi bir strateji geliştirme,
 • Müşteri memnuniyet durumudur

Genel olarak en çok sosyal medya uzmanlığı alanında çok iyi bir başarıya ve projelere imza atan Avni Göldağı bu konular hakkında size en iyi olacak şekilde deneyimli profesyonel hizmet verir. Avni Göldağı en çok görsel bir şekilde donatılan sosyal medya kanalları aracılığı ile potansiyel müşteriler ile aranızdaki iletişimi canlı tutarak grup ve arkadaş çevresi ile beraber daha çok yeni müşterilere ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Tam da bu hususta sizlere uzmanlık konusunda destek olan  yazılım geliştirme uzmanı Avni Göldağı ile iletişim halinde olmanız çok avantajlı olur.

Sosyal Medyada Daha Aktif Olmak İçin Neler Yapmak Gerekir?

Sosyal medya platformunu çok daha etkin ve hareketli bir hale getirmek kesinlikle sizin elinizde, bunun için bir kaç yöntem bulunur. Bu yöntemler doğrultusunda sosyal medyanızı çok daha aktif ve hızlı bir hale getirebilirsiniz. Uygulanacak olan teknikler ise yazılım geliştirme olarak  şu şekildedir.

Marka Stratejisi: Sizin sahip olduğunuz markanın insan üzerinde daha etkili olmasını sağlamak için farklı anlamda stratejiler geliştirmeniz oldukça mümkündür. Böyle bir durum doğrultusunda rakiplerinizden bir adım daha önde olarak piyasada daha üst seviyede yer alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Kampanyalar Oluşturun: İnstagram, Pinterest, Facebook ve Twitter gibi en çok tercih edilen ve kullanılan platform yerlerinde markanıza ait daha ilgi çekici kampanyalar düzenleyip, müşterileri kendi sayfanıza çekebilirsiniz 

Sosyal Medya Yönetimi İçin Avni Göldağı’na Güvenin

Dijital platformda markanın çok daha bilinir bir hale gelebilmesi için bu işi uzman kişiye bırakmanız daha doğru olur. Özellikle bu konu hakkında birçok konuya değinen Avni Gözdağı sosyal medya üzerindeki başarısı nedeniyle kendinden söz ettirmeyi asla ihmal etmiyor. Sizlerde kullandığınız sosyal medyanın, medya yönetimiyle ilgili bir uzmandan destek almak isterseniz bunun için tek yapmanız gereken iş insanı Avni Gözdağı ile iletişime geçmenizdir. İletişime geçtiğiniz anda ne kadar etkili isler yaptığınıza siz bile inanamayacaksınız.

Posted in PortfolyoTags:
Write a comment