Avni Göldağı

0 %
Avni Göldağı
Sosyal Medya Uzmanı
Yazılım Uzmanı
İş İnsanı
 • Ülke:
  Türkiye
 • Şehir:
  İstanbul
 • Yaş:
  33
Türkçe
İngilizce
Rusça
Sosyal Medya
Yazılım
Menajerlik
Editörlük
İçerik Yönetimi
 • Sosyal Medya
 • Yazılım
 • Menajerlik
 • Editörlük
 • İçerik Yönetimi

Avni Göldağı Kimdir?

Avni Göldağı, 33 yaşında ve aslen Kilislidir. Doğma büyüme İstanbullu olan Göldağı, şimdilerde İstanbul’da yaşamaktadır. Kendini gelişime açık kreatif bir dijital içerik üreticisi olarak tanımlayan Göldağı, sosyal medyaya yönelik önemli işler yapmakta; yazılım işleriyle ve menajerlikle uğraşmaktadır. Yazılım alanında ve sosyal medyada ortaya koyduğu sihirli işlerle, pek çok kişi ve kullanıcı tarafından oldukça tanınır hale gelmiştir.

İyi bir sosyal medya uzmanı ve başarılı bir girişimci olmasının yanında Avni Göldağı, sosyal medya mecralarının etkin bir şekilde nasıl kullanılabileceğine dair kapsamlı eğitimler de vermektedir. Göldağı, sosyal medya platformlarında etkin ve geçerli söylemlerin oluşturulmasına ilişkin profesyonel geliştirmelere ve iyileştirmelere imza atar. Sosyal medya sektörünün görüşleri dikkate alınan uzman bir profili olarak ön plana çıkar.

Avni Göldağı Neler Yapar?

Sosyal medya alanında profesyonel danışmanlık hizmeti veren ve bu alanda görüşlerini paylaşmaktan çekinmeyen Avni Göldağı, aktif olarak bazı ünlü kişilerin ve fenomenlerin sosyal medya çalışmalarını da yürütmektedir.

Sosyal medya etkinliğini arttırma yönünde farklı çözüm önerileri getiren Avni Göldağı, yazılım da dahil olmak üzere birçok alanda kapsamlı hizmet vermeye çalışan profesyonel bir danışman olarak görülebilir. Avni Göldağı, yazılım alanında farklı türde e-ticaret ve sosyal medya uygulamaları geliştirmektedir.

Sosyal medyanın tüm bilinmeyen inceliklerini mercek altına almaya çalışan ve bu konularda çeşitli araştırmalar yapan Göldağı, farklı platform algoritmalarında somut geliştirmeler yapmaya yönelik girişimlerde bulunur.

Dijital içerik üreticisi olarak kişilerin veya markaların farkındalığını arttırmak, bu anlamda pazarlama stratejileri geliştirmek ve ilgi çekici dijital çevrim içi içerikler oluşturmak; Göldağı’nın profesyonelce yürüttüğü faaliyetler arasında yer alır. Göldağı tarafından özgün ve kişisel tarzı yansıtan bir şekilde oluşturulan içerikler, kullanıcıların sosyal medya anlamında istedikleri noktaya erişmesi konusunda somut ve kuvvetli bir potansiyel oluşturmaktadır.

Kreatif hikayeler üretme konusunda bir hayli başarılı olan Göldağı, sosyal medya hesaplarını yönetmeye yönelik incelikleri platformlarda başarıyla uygulamakta ve bu anlamda gösterilen başarının semerelerini de fazlasıyla ve anında almaktadır. Bu bağlamda Göldağı, pek çok profesyonel ve tanınmış hesapla eş zamanlı bir şekilde çalışmaktadır.

E-ticaret ve dijital pazarlamanın günümüzde oldukça ön plana çıktığının farkında olan Göldağı, bu çerçevede satış stratejileri konusunda durmaksızın kendini yenileyen ve sektördeki yeniliklere çok çabuk adapte olabilen bir sistematikle ilerler. Böylelikle onun yaptığı işlerde başarının yakalanılması, kaçınılmaz bir hal alır.

Menajerlik işleriyle de ilgilenen Göldağı, yaptığı her işi tüm gerekleri yerine getirerek gerçekleştirir. Giriştiği tüm işlerde yoğun çaba sarf eden ve bu uğurda tüm enerjisini veren Göldağı, başarı noktasında tüm engelleri aşmayı kendine görev bilir. Başarıya dönüştürdüğü girişimlerle adından söz ettiren Göldağı, iş hacmini genişletme konusunda her geçen gün yeni hamleler yapar.

Avni Göldağı Neler Söyler?

Avni Göldağı, sektörde edinmiş olduğu sosyal medyaya ve yazılıma yönelik tecrübeleri, diğer kişilere de aktarmaktan geri durmuyor. Bu nedenle, sosyal medya platformlarında yer alan kullanıcıların görüşlerine önem verdiği bir kişiliktir. Göldağı, sosyal medya ve teknolojik gelişmeler hakkındaki görüşlerini zaman zaman kamuoyuyla paylaşır ve bu konulardaki fikirlerine itibar edildiğinin farkındadır.

 • Sosyal Medya

İnsanların sosyal medya konusunda bağımlılıklarının olduğundan ve bunun onlara olumsuz yönde yansıdığından dem vuran Göldağı, sosyal medya düşkünlüğünün insanların hayatına son derece olumsuz bir şekilde etki etmesine dikkatleri çekmektedir. Bununla birlikte sosyal medyanın gündemi oluştururken bilgi kirliliğine ve yanlış algı yönetimine sebebiyet verdiğinin altını çizen Göldağı, sosyal medya platformlarının kontrol mekanizmasının olmamasının büyük handikap olduğunu söyler.

 • Instagram

Dijital Medya Uzmanı Avni Göldağı, kurulduğu günden bu yana sürekli gelişen ve değişen sosyal medya platformu Instagram’ın beğeni ve takipçi sayılarını, tüm kullanıcıların görmesini engelleyerek sosyal medya bağımlılığının önüne geçmeyi planladığını söylemiştir. Göldağı, bu şekilde hizmet sunan platforma yönelik bir versiyonun yurt dışında bazı ülkelerde piyasaya sürüldüğünü ve böylece kullanıcıların diğer kullanıcılara yönelik takipçi ve beğeni sayılarını göremeyeceklerini belirtmiştir. Bu durumun, rekabeti arzu edilen biçimde önlediğini söyleyen Göldağı; Instagram’ın bahsedilen versiyonla, tamamıyla amacına uygun ve gerçekçi hedefler peşinde koşacak bir dijital platform hizmeti yürütebileceğini öngörmüştür. Göldağı, söz konusu Instagram versiyonunun, belli bir süre sonra ülkemizde de kullanılmaya başlanacağını söylemiştir.

 • E-Ticaret

Pandemi nedeniyle e-ticaret kapsamı ve hacminin de bir hayli genişlediğinin farkında olan Göldağı, fiziki mağazaların fazlasıyla olumsuz yönde etkilendiği bu sürecin, e-ticaret bağlamındaki işlere inanılmaz katkı sağladığının altını çizer ve bu yönde pozitif gelişimlere imza atılması gerektiğini tüm firma ve markalara tavsiye eder. Göldağı, e-ticaret unsurlarının güvenilir şekilde götürüldüğü takdirde, herhangi bir sorunla karşılaşılmayacağını vurgular.

Müşterilerin e-ticaret mağazalarını bilinçli bir bakış açısıyla değerlendirdiğini söyleyen Göldağı, e-ticaret firmalarının da müşterilerin gereksinimlerine cevap veren türde yaklaşımlar içine girmelerinin gerektiğini ifade eder. Bu durumun, sektördeki firmaların daha hızlı büyümesini beraberinde getireceğine dikkat çeker.