Avni Göldağı

0 %
Avni Göldağı
Sosyal Medya Uzmanı
Yazılım Uzmanı
İş İnsanı
 • Ülke:
  Türkiye
 • Şehir:
  İstanbul
 • Yaş:
  33
Türkçe
İngilizce
Rusça
Sosyal Medya
Yazılım
Menajerlik
Editörlük
İçerik Yönetimi
 • Sosyal Medya
 • Yazılım
 • Menajerlik
 • Editörlük
 • İçerik Yönetimi

Sosyal Medya

Mart 13, 2022

Avni Göldağı Profesyonel Sosyal Medya Uzmanı

Profesyonel sosyal medya uzmanlığı, hizmetinizi sosyal medya platformlarına markalaşmış şekilde tanıtır. Sosyal medya uzmanlığı, tanıtımını yaptığınız ürünün marka bilinirliğinin artırılması kampanya ve haberlerin duyurulması için yürütülen dijital pazarlama yöntemidir.

 Sosyal medya platformu aracılığıyla hizmetiniz için gelen beğeni, yorum, eleştiri, gibi pek çok öneriler hakkında rahatlık bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Medya Platformlarında Hizmet veya Ürünün Pazarlanması için;

 • Müşteri memnuniyet ölçümleri,
 • Müşterinin kafasında oluşan soru işaretini gidermeye yönelik farklı stratejiler,
 • Müşteri özgüvenini kazanma durumu, gibi pek çok konularda rakip firmalarınızdan bir adım önde olabilirsiniz.

Özellikle sosyal medya uzmanlığı alanında sınırsız başarılara ve projelere imza atan Avni Göldağı Bu konuda sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Avni Göldağı ggörsel yönden donatılmış sosyal medya kanalları aracılığıyla potansiyel müşteri kitlenizle aranızdaki iletişimi canlandırarak grup ve arkadaş çevresi sayesinde yeni müşteri kitlesine ulaşmanız sağlıyor.

İşte tam da bu noktada!! Sizlere uzman anlamda destek veren, sosyal medya uzmanı Avni Göldağı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medyadan Etkinliği Arttırmak İçin Neler Yapılabilir

Sosyal medya platformunuzu daha etkin hale getirmek sizin elinizde, bununun sosyal medyanıza ait farklı teknikler uygulayabilirsiniz.

Marka Takibi

Sahip olduğunuz markanın insanlar üzerinde etkisini arttırmak için değişik anlamda stratejiler oluşturabilirsiniz. Bu durum sizi rakiplerinizden bir adım daha öne çıkararak piyasada önde olmanızı sağlayabilir.

Sosyal Medyada Kampanyalar Düzenleyin

Twitter Facebook Instagram Pinterest gibi dijital platformlarda markamıza ait ilgi çekici kampanyalar hazırlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimini Avni Göldağı’na Bırakın

Dijital platformda markanızın daha bilinir hale gelmesi için işi uzmanına bırakmanızı öneririz. Özellikle bu alanda Pek çok kesime hitap eden Avni Göldağı sosyal medya alanındaki başarılarıyla kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Sizlerde sosyal medyanızın, medya yönetimi hakkında uzmanından destek almak istiyorsanız hızlı bir şekilde Avni Göldağı ile iletişime geçebilirsiniz

Sosyal Medyada Rakip Analizi Oluşturur

Avni Göldağı Sosyal medya uzmanlığı konusunda almış olduğu eğitimler ve pek çok ünlü kesimin sosyal ağlarını yönetme başarısı sayesinde dijital platformlarda sizlere profesyonel destek sağlamaktadır. Özellikle markanızı ait rakip analizi yaparak ürününüzün daha kitlesel yerlere tanıtılmasına öncülük etmektedir. Sizler de işi uzmanına bırakmak istiyorsanız, avnigoldagi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Posted in Portfolyo
Write a comment